Zespół

Siłą PINTY są ludzie

Zarząd PBB SA:

Grzegorz Zwierzyna

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu PINTA Barrel Brewing SA współzałożyciel i współwłaściciel Browaru PINTA Sp. z o.o. Współzałożyciel i współwłaściciel Kraina Piwa s.c., Prezes Zarządu Piwiarnia Żywiecka Sp. z o.o. w latach 2007-2015. Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Pomysłodawca i organizator licznych imprez piwowarskich, m.in. Festiwalu Birofilia, Międzynarodowej Giełdy Birofiliów oraz Brackiej Jesieni. Współautor kilku wydawnictw o historii Browaru w Żywcu i Browaru w Cieszynie, publikacji artykułów na temat historii piwowarstwa. Uczestnik projektu otwarcia Muzeum Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu, organizator wyjazdów w ramach projektu Turystyka Piwna. Ukończył dietetykę w Medycznym Studium Zawodowym w Krakowie.

Marek Semla

Członek Zarządu

Członek Zarządu PINTA Barrel Brewing SA współzałożyciel i współwłaściciel Browar PINTA Sp. z o.o. Współzałożyciel i współwłaściciel Kraina Piwa s.c. Pomysłodawca i współorganizator festiwali piwowarskich, m.in. Festiwalu Birofilia (w latach 2010-2014), Międzynarodowej Giełdy Birofiliów (w latach 1996-2009) oraz Brackiej Jesieni (w latach 2008-2015). Współzałożyciel i współwłaściciel Browaru PINTA Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza:

Ziemowit Fałat

Współzałożyciel i współwłaściciel Browaru PINTA

Współzałożyciel i współwłaściciel Browaru PINTA oraz spółki Browamator. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Browarów Rzemieślniczych oraz członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Pełnił funkcję Redaktora Naczelnego magazynów „Piwosz” oraz „Piwowar”, autor licznych artykułów oraz książek na temat piwa i piwowarstwa m.in. „Jak warzyć piwo?” i „Wszystko o piwie”.

Cedric Gendaj

Współwłaściciel Browaru PINTA

Współwłaściciel Browaru PINTA i spółki Smak Piwa – dystrybutora renomowanych browarów zagranicznych w Polsce (m.in. Mikkeller, Stone Brewing, Lindemans). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Queensland University of Technology w Brisbane, gdzie ukończył w 2002 roku podyplomowe studia MBA. Ukończył liczne szkolenia w zakresie rachunkowości, finansów, strategii i jest także członkiem stowarzyszenia rachunkowości zarządczej CIMA, w którym ukończył wszystkie egzaminy. Pracował przez 5 lat na stanowiskach konsultanta, doświadczonego konsultanta i seniora w Ernst&Young oraz Andersen Business Consulting.

Paweł Masłowski

Dyrektor Zarządzający Browaru PINTA

Magister Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2014 roku związany z branżą piwowarską. Pracował jako Piwowar w browarze „Na Jurze” w Zawierciu. Od 2015 roku Piwowar, a następnie Główny Piwowar i Dyrektor Zarządzający Browaru PINTA.

Kluczowe osoby:

Bartek Ociesa

Piwowar

Piwowar, szef projektu PINTA Barrel Brewing. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 5 lat pracował jako księgowy oraz analityk w Citi International. Od 2016 roku w sektorze piwowarskim. Pracował jako asystent w browarach w Nowej Zelandii (Two Thumb, McLeod’s, 8 Wired) oraz w Polsce (Browar Zarzecze). Od października 2018 pracuje jako piwowar i manager projektu Barrel Age w Browarze PINTA.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart